Aktuality

Ovládání závlahového systému pomocí iPhone/iPad/Android

26.04.14

v poslední době zaznamenáváme stále větší zájem o řídící jednotky, které lze ovládat pomocí iPhone/iPad/Anroid. Tyto jednotky máme k dodání, komunikují s instalovanými komponenty v zavlažovacím systému. V případě zájmu zákazníka můžeme tyto jednotky dodat a nainstalovat.

 

Školení

10.04.14

účastnili jsme se školení na instalaci zavlažovacích systémů jako každý rok, letos bylo zaměřeno na problematiku čerpadel a řídících systémů (instalace čerpadel, dopouštění jímek a nádrží, varianty řešení zdroje vody pro zavlažovací systémy). Naše snaha je nabídnout zákazníkovi komplexní řešení zdroje vody.

 

Rozšíření nabídky ovládacích jednotek

03.02.14

v letošním roce jsme také rozšířili nabídku ovládacích jednotek k řízení zavlažovacích systémů o značku ORBIT (výrobce z USA), rozhodli jsme se pro tento krok díky velmi kladným referencím od odběratelů v EU i USA. Jednotka má velmi jednoduché nastavování všech funkcí a vyznačuje se velkou spolehlivostí a poměrně dost odolná vůči obsluze. V současné době si může zákazník vybrat ovládací jednotku od tří výrobců – K-RAIN / SIGNATURE / ORBIT.

 

Čerpadla ZDS

17.09.13

v tomto roce jsme průběžně zkoušeli čerpadla značky ZDS, které se jako jedny z mála vyrábějí v EU, čerpadla se osvědčily jak svými parametry, tak i spolehlivostí v těžších podmínkách. Vzhledem k tomu, že výrobce poskytuje velmi výhodné podmínky a servis, rozhodli jsme se zařadit celou řadu těchto čerpadel do naší nabídky. Zatím velká spokojenost.

 

Zvláštní sleva na závlahy sportovišť

11.04.11

Pokud se chystáte pořídit automatický zavlažovací systém na tenisové kurty, fotbalový či jiný stadión – neváhejte. Ta pravá doba je právě teď. Společnost NascoGarden vám poskytne zvláštní slevu na závlahy sportovišť. Kontaktujte nás ještě dnes!

  «ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL