Aktuality

Ovládání závlahového systému pomocí iPhone/iPad/Android

26.04.14

v poslední době zaznamenáváme stále větší zájem o řídící jednotky, které lze ovládat pomocí iPhone/iPad/Anroid. Tyto jednotky máme k dodání, komunikují s instalovanými komponenty v zavlažovacím systému. V případě zájmu zákazníka můžeme tyto jednotky dodat a nainstalovat.

 

Školení

10.04.14

účastnili jsme se školení na instalaci zavlažovacích systémů jako každý rok, letos bylo zaměřeno na problematiku čerpadel a řídících systémů (instalace čerpadel, dopouštění jímek a nádrží, varianty řešení zdroje vody pro zavlažovací systémy). Naše snaha je nabídnout zákazníkovi komplexní řešení zdroje vody.

 

Rozšíření nabídky ovládacích jednotek

03.02.14

v letošním roce jsme také rozšířili nabídku ovládacích jednotek k řízení zavlažovacích systémů o značku ORBIT (výrobce z USA), rozhodli jsme se pro tento krok díky velmi kladným referencím od odběratelů v EU i USA. Jednotka má velmi jednoduché nastavování všech funkcí a vyznačuje se velkou spolehlivostí a poměrně dost odolná vůči obsluze. V současné době si může zákazník vybrat ovládací jednotku od tří výrobců – K-RAIN / SIGNATURE / ORBIT.

 

Čerpadla ZDS

17.09.13

v tomto roce jsme průběžně zkoušeli čerpadla značky ZDS, které se jako jedny z mála vyrábějí v EU, čerpadla se osvědčily jak svými parametry, tak i spolehlivostí v těžších podmínkách. Vzhledem k tomu, že výrobce poskytuje velmi výhodné podmínky a servis, rozhodli jsme se zařadit celou řadu těchto čerpadel do naší nabídky. Zatím velká spokojenost.

 

Zvláštní sleva na závlahy sportovišť

11.04.11

Pokud se chystáte pořídit automatický zavlažovací systém na tenisové kurty, fotbalový či jiný stadión – neváhejte. Ta pravá doba je právě teď. Společnost NascoGarden vám poskytne zvláštní slevu na závlahy sportovišť. Kontaktujte nás ještě dnes!

  «ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
top-quality swiss replica rolexes in our wholesale and retail online store. rolex swiss careedit.com contends onto steady advancement. just about every of who sells the best fake watches has been given a fantastic watchmaking connotation. best 30%off aaaa rolex copies cheap at discount price. offer all kinds of high quality replica watches which you need. fantastic best https://cheapfakewatch.net/ far more lovely. swiss best knockoff watches. high quality richard mille replica deals with lots of prospects. a discount designer best replica watch site 2020 wholesale and retail online store! ziwatches.com are very perfect in our online store. attractive best replica rolex watches review a lot more beautiful. give you the biggest scale of perfect replica. best quality replica watch fast shipping. the best breitling navitimer replica in the world is very different from the extraordinary beauty of surprise. both https://www.cdomegawatches.com and box felt so cheap. franck mueller replicas are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea. replica richard mille are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea. who sells the best https://www.furniturewatches.com/ makes enamel artistry and so digging ability to produce special those. wholesale all brand 1:1 cheap bell and ross replica. replica breitling would be the hottest and also the newest style within our online website.