Fotbalová hřiště

Fotbalová hřiště

Kvalitní závlaha je základem pro vzrostlý a hustý trávník! Fotbalové pažity patří k těm nejvíce používaným a také k nejzatěžovanějším.

Investice do závlahového systému se fotbalovým klubům velmi rychle vrací. Oceníte kvalitní hrací povrch a zároveň ušetříte 60% nákladů za vodu a energii oproti běžnému zalévání. Vzhledem k jednotným rozměrům hřišť bývají návrhy podobné. Liší se pouze místními podmínkami, stíněnými plochami, apod. Další významnou výhodou je bezpečnost hráčů. Postřikovače jsou hluboko pod zemí a vysouvají se. Plocha je rovnoměrně zavlažena a nedochází k podkluzování nebo změnám trávy na ploše. Vytvoříme návrh přímo na míru. Nepravdou je také tvrzení, že si závlahový systém mohou dovolit jen větší a bohatší kluby. Díky grantům od měst a evropské unie může uvažovat o závlahách každý fotbalový oddíl.

Poloautomatický vozík

Levnější variantou automatických zavlažovacích systémů je samohybný postřikovací vozík. Cena poloautomatického stroje se pohybuje od 25000 Kč. Rádi Vám pomůžeme zvolit ideální vozík právě pro Vaše hřiště. Spočítáme také zda se opravdu tato varianta vyplatí.

Cena

Cena závlahových systémů na fotbalové hřiště se pohybuje od 180000 Kč. Lze však požádat o granty od měst nebo evropské unie.

Nákresy ve formátu PDF

Vybrané reference zavlažování fotbalových hřišť: