O Nascogarden

Kdo jsme

Můžeme se pochlubit dlouholetou tradicí, firma začala na trhu působit v roce 1993.

Kompletní balíček služeb

Spolupracujeme s odborníky z více oborů. Společně se zavlažovacím systémem zajistíme zahradní architekty, výrobu zahradního nábytku a jiné truhlářské práce, elektrikářské práce, stavební činnost, vyvrtání studny a vše co potřebujete k dokonalé zahradě. Všechny práce za jedinečné ceny v jednom balíčku. Nespornou výhodou je také profesionál na každou činnost. Dohromady vytváříme z finančního i časového hlediska ojedinělou nabídku.

Spolupráce

Spolupracujeme s firmou Meandr, která je výhradním distributorem značky K-RAIN pro Českou republiku. Společně nabízíme kvalitní komponenty do automatických závlahových systémů.

Naše vize

Držíme se kréda náš zákazník, náš pán! Protože je nám jasné, že pouze touto cestou lze rozvíjet firmu a udržet si spokojenou klientelu. Jsme ochotni se plně přizpůsobit požadavkům zákazníka a realizovat jeho představy o dokonalé zahradě. Řešíme i ty nejsložitější problémy a samozřejmě budeme připraveni i vám, našim novým klientům, vyjít maximálně vstříc. Proto se nebojte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem či připomínkou. Rádi a s úsměvem všem odpovíme...

Petr Slifka
NascoGarden

Proč zvolit NascoGarden?

 • úzká specializace na automatické závlahové systémy
 • kompletní servis od návrhu, dodání komponent, realizaci až po pravidelnou údržbu
 • zajistíme též další práce – truhlářské práce, stavební úpravy, zahradní architektura
 • časová flexibilita – vycházíme zákazníkům maximálně vstříc a vhodný termín společně vždy nalezneme
 • široká působnost v několika krajích, téměř po celých Čechách
 • nízké ceny - snažíme se být konkurenceschopní především po finanční stránce, proto patříme k nejlevnějším firmám na trhu

Proč investovat do závlahy?

 • Automatický zavlažovací systém má rychlou návratnost investičních nákladů!
 • Závlahový systém odstraní nepříjemnou a zdlouhavou námahu s hadicí a konví.
 • Zároveň šetří váš čas. Odpadne každodenní zalévání či údržba záhonů
 • Úspora peněz za energii
 • Zavlažování šetří 30-40% nákladů za vodu! Proto se zalévání zpravidla provádí večer a v noci, kdy je odpařování nejmenší.
 
 
 
 
 
top-quality swiss replica rolexes in our wholesale and retail online store. rolex swiss careedit.com contends onto steady advancement. just about every of who sells the best fake watches has been given a fantastic watchmaking connotation. best 30%off aaaa rolex copies cheap at discount price. offer all kinds of high quality replica watches which you need. fantastic best https://cheapfakewatch.net/ far more lovely. swiss best knockoff watches. high quality richard mille replica deals with lots of prospects. a discount designer best replica watch site 2020 wholesale and retail online store! ziwatches.com are very perfect in our online store. attractive best replica rolex watches review a lot more beautiful. give you the biggest scale of perfect replica. best quality replica watch fast shipping. the best breitling navitimer replica in the world is very different from the extraordinary beauty of surprise. both https://www.cdomegawatches.com and box felt so cheap. franck mueller replicas are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea. replica richard mille are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea. who sells the best https://www.furniturewatches.com/ makes enamel artistry and so digging ability to produce special those. wholesale all brand 1:1 cheap bell and ross replica. replica breitling would be the hottest and also the newest style within our online website.