Reference

Fotbalové hřiště Třemošnice

Fotbalové hřiště Třemošnice

Realizace závlahového systému na fotbalovém hřišti v Třemošnici nedaleko Čáslavi. Velmi složitá instalace v kamenitém terénu, kdy bylo použito 16 postřikovačů podél plochy a 8 postřikovačů zasazeno přímo do hřiště. Jako vodní zdroj byla použita voda ze sousedícího koupaliště. Celá realizace trvala 5 pracovních dní.

Rodinný dům Dolní Břežany

Rodinný dům Dolní Břežany

Realizace závlahy v nové zástavbě v Dolních Břežanech u Prahy. Vzhledem k snadno přístupnému terénu, navíc bez travního porostu, jsme měli usnadněnou situaci. Za pomoci techniky a ideální zeminy, trvala celá akce pouhé 3 dny. Navíc se na již vytvořené záhony s květinami instalovala mikrozávlaha.

Rodinný dům Horoměřice

Rodinný dům Horoměřice

Instalace v novém rodinném domě v Horoměřicích probíhala ve spolupráci s dalšími pracovními týmy. Spolu s námi na zahradě pracovali zahradníci, elektrikáři a fima zajištující tvorbu umělého jezírka. V krásném prostředí v již bujné vegetaci jsme strávili 4 dny, včetně instalace rozsáhlé mikrozávlahy na zahradě i před domem. Použili jsme 28 postřikovačů s napojením řídící jednotky do zahradního domku. Jako vodní zdroj byla použita běžná vodovodní síť.

Rodinný dům Nymburk

Rodinný dům Nymburk

Instalace závlahy na obdélníkové zahradě rodinného domu u Nymburka. Celá realizace trvala pouhé 2 dny a majitele domu přišla na necelých 30 tisíc korun. Zavlažovací plocha nebyla ještě pokryta porostem, proto jsme měli usnadněnou práci. Navíc řídící jednotka i vodní zdroj byly v blízkosti ve stodole.

Rodinný dům Praha-Radotín

Rodinný dům Praha-Radotín

Realizace závlahového systému do nového ridinného domku na Praze 5 poblíž městské části Radotína. Celá zakázka trvala 8 pracovních dní a cena se vyšplhala lehce přes 100 tisíc korun. Vše bylo způsobeno koupí nového výkonného čerpadla a členitostí terénu, kdy jsme nemohli naplno využít naší techniku. Navíc přání majitele bylo zachovat původní trávník, včetně kompletní vegetace a květin na zahradě. To bylo také naší prioritou a ke spokojenosti majitelky nedošlo k žádné újmě.

Rodinný dům Rudná

Rodinný dům Rudná

Realizace závlahy v rodinné vilce v Rudné na bujném travnatém porostu, podél bazénu a napříč betonovým pásem. Celá realizace trvala 7 pracovních dní, včetně bouracích prací a stavebních úprav. Řídící jednotka byla umístěna v zahradním domku a na získávání vody byl použit vodovod. Vedle bazénu jsme navíc instalovali mikrozávlahu do záhonu s květinami. Cena za celou realizaci se pohybovala kolem 60 000 Kč.

Statek Malý Chlumec

Statek Malý Chlumec

Závlaha na koňském statku v Malém Chlumci je vlajkovou loďí naší firmy. Na realizaci jsme pracovali v součtu dní téměř měsíc a byly použity všechny vymoženosti a funkce, které závlahové systémy umožňují. Zakázku jsme dělali pro firmu Royal Diamond, která celou stavbu řídila. Museli jsme akci průběžně koordinovat s dalšími firmami a zahradníky, kteří pracovali na zakázce ve stejné době. Celá zavlažovací plocha měla přes 1000 metrů a byla rozdělena do 3 menších částí. Statek byl po celou dobu ještě ve výstavbě a jeho stavba byla započata na zelené louce.

Tenisový kurt Šluknov

Tenisový kurt Šluknov

Realizace závlahy na 1 tenisový kurt na zahradě vily v severních Čechách trvala 2 dny. Kurt nebyl při našem příjezdu ještě v provozu a nebyla položena horní vrstva antuky. Za pomoci těžké techniky jsme zasadili postřikovače a následně srovnali terén. Po našem odjezdu zbývalo ještě položit antuku a mohlo se začít hrát. Cena celé realizace nepřesáhla 40 tisíc korun.

Tenisové kurty Čistá

Tenisové kurty Čistá

Realizace automatického závlahového systému na dvou tenisových kurtech v klubu TJ Slavoj Čistá u Mladé Boleslavi. Celá realizace trvala 1 den a omezila zdejší hráče pouze ve dvou dnech v hraní.

Softballový areál Bohnice

Softballový areál Bohnice

Instalace závlahového systému na softbalovém hřišti. Stadion o velkých rozměrech s antukovým povrchem. Zvolili jsme méně postřikovačů s větším rozptylem. Výsledkem je ideální povrch bez prachu a úspora nákladů za vodu i energii.

Fotbalové hřiště Křižanov

Fotbalové hřiště Křižanov

Instalace závlahového systému na fotbalovém hřišti v Křižanově. Před pravidelným zavlažováním trávník ve špatném stavu. Po instalaci systému kvalitní hrací plocha s prvoligovými parametry. Použity sestavy postřikovačů v pravidelných intervalech. Automatický zavlažovací systém umožňuje bezobslužné zavlažování v nočních hodinách a výsledkem je kvalitní hrací plocha po celou sezonu.

Rodinný dům Těptín

Rodinný dům Těptín

Zakázka na zahradě se vzrostlým a krásným porostem. Na závlahy použity rozprašovací postřikovače. Složitá instalace čerpací stanice.

Fotbalové hřiště Štěrboholy

Fotbalové hřiště Štěrboholy

Instalace závlahového systému na fotbalovém hřišti. Postřikovače rovnoměrně rozmístěny s dalekým dostřikem. Hned po realizaci nebyl viditelný ani zásah do trávníku a po pár týdnech získal pažit opět krásnou barvu.

Rodinný dům Pětihosty

Rodinný dům Pětihosty

Instalace závlahového systému na novém ošetřovaném trávníku. Využity rozprašovací postřikovače – rotační hlavice MPR. Na záhony umístěna kapková závlaha. Systém napojen na stávající čerpadlo s frekvenčním měničem.

Golfové hřiště Na Vrších

Golfové hřiště Na Vrších

Složitá instalace závlahového systému na golfovém hřišti. Cílem bylo zajistit neustále kvalitní trávník. Výsledek je úspora nákladů a zelený porost bez práce. Použito méně postřikovačů s větším rozptylem.

Rodinný dům Oleško

Rodinný dům Oleško

Automatickou závlahu jsme insalovali na rozlehlé zahradě se vzrostlým trávníkem a další vegetací. Zvolili jsme realizaci pomocí rotačních hlavic MPR. Dále použita kapková závlaha a celý automatický závlahový systém je napojen na stávající domácí vodárnu.

Rodinný dům Řitka

Rodinný dům Řitka

Rozlehlá zahrada v rodinné vilce v Řitce. Nutnost závlahy dokládají fotografie špatné kvality trávníku. Zvolili jsme původní porost zachovat sloupnutím drnu a následně jsme trávník obnovili. Při instalaci Použity rotační postřikovače a rozprašovací postřikovače. Na udržované záhony s květinami použita kapková mikrozávlaha. Jako zdroj vody bylo použito stávající čerpadlo s frekvenčním měničem.

Rodinný dům Kosoř

Rodinný dům Kosoř

Realizace závlah byla prováděna na novou zahradu bez porostu. K instalaci závlahy byly použity rotační postřikovače a rozprašovací postřikovače, na záhony podle přání zákazníka umístěna kapková závlaha. Realizace závlah byla prováděna na novou zahradu bez porostu. K instalaci závlahy byly použity rotační postřikovače a rozprašovací postřikovače, na záhony podle přání zákazníka umístěna kapková závlaha.

 
 
 
 
 
top-quality swiss replica rolexes in our wholesale and retail online store. rolex swiss careedit.com contends onto steady advancement. just about every of who sells the best fake watches has been given a fantastic watchmaking connotation. best 30%off aaaa rolex copies cheap at discount price. offer all kinds of high quality replica watches which you need. fantastic best https://cheapfakewatch.net/ far more lovely. swiss best knockoff watches. high quality richard mille replica deals with lots of prospects. a discount designer best replica watch site 2020 wholesale and retail online store! ziwatches.com are very perfect in our online store. attractive best replica rolex watches review a lot more beautiful. give you the biggest scale of perfect replica. best quality replica watch fast shipping. the best breitling navitimer replica in the world is very different from the extraordinary beauty of surprise. both https://www.cdomegawatches.com and box felt so cheap. franck mueller replicas are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea. replica richard mille are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea. who sells the best https://www.furniturewatches.com/ makes enamel artistry and so digging ability to produce special those. wholesale all brand 1:1 cheap bell and ross replica. replica breitling would be the hottest and also the newest style within our online website.