Reference

Fotbalové hřiště Třemošnice

Fotbalové hřiště Třemošnice

Realizace závlahového systému na fotbalovém hřišti v Třemošnici nedaleko Čáslavi. Velmi složitá instalace v kamenitém terénu, kdy bylo použito 16 postřikovačů podél plochy a 8 postřikovačů zasazeno přímo do hřiště. Jako vodní zdroj byla použita voda ze sousedícího koupaliště. Celá realizace trvala 5 pracovních dní.

Rodinný dům Dolní Břežany

Rodinný dům Dolní Břežany

Realizace závlahy v nové zástavbě v Dolních Břežanech u Prahy. Vzhledem k snadno přístupnému terénu, navíc bez travního porostu, jsme měli usnadněnou situaci. Za pomoci techniky a ideální zeminy, trvala celá akce pouhé 3 dny. Navíc se na již vytvořené záhony s květinami instalovala mikrozávlaha.

Rodinný dům Horoměřice

Rodinný dům Horoměřice

Instalace v novém rodinném domě v Horoměřicích probíhala ve spolupráci s dalšími pracovními týmy. Spolu s námi na zahradě pracovali zahradníci, elektrikáři a fima zajištující tvorbu umělého jezírka. V krásném prostředí v již bujné vegetaci jsme strávili 4 dny, včetně instalace rozsáhlé mikrozávlahy na zahradě i před domem. Použili jsme 28 postřikovačů s napojením řídící jednotky do zahradního domku. Jako vodní zdroj byla použita běžná vodovodní síť.

Rodinný dům Nymburk

Rodinný dům Nymburk

Instalace závlahy na obdélníkové zahradě rodinného domu u Nymburka. Celá realizace trvala pouhé 2 dny a majitele domu přišla na necelých 30 tisíc korun. Zavlažovací plocha nebyla ještě pokryta porostem, proto jsme měli usnadněnou práci. Navíc řídící jednotka i vodní zdroj byly v blízkosti ve stodole.

Rodinný dům Praha-Radotín

Rodinný dům Praha-Radotín

Realizace závlahového systému do nového ridinného domku na Praze 5 poblíž městské části Radotína. Celá zakázka trvala 8 pracovních dní a cena se vyšplhala lehce přes 100 tisíc korun. Vše bylo způsobeno koupí nového výkonného čerpadla a členitostí terénu, kdy jsme nemohli naplno využít naší techniku. Navíc přání majitele bylo zachovat původní trávník, včetně kompletní vegetace a květin na zahradě. To bylo také naší prioritou a ke spokojenosti majitelky nedošlo k žádné újmě.

Rodinný dům Rudná

Rodinný dům Rudná

Realizace závlahy v rodinné vilce v Rudné na bujném travnatém porostu, podél bazénu a napříč betonovým pásem. Celá realizace trvala 7 pracovních dní, včetně bouracích prací a stavebních úprav. Řídící jednotka byla umístěna v zahradním domku a na získávání vody byl použit vodovod. Vedle bazénu jsme navíc instalovali mikrozávlahu do záhonu s květinami. Cena za celou realizaci se pohybovala kolem 60 000 Kč.

Statek Malý Chlumec

Statek Malý Chlumec

Závlaha na koňském statku v Malém Chlumci je vlajkovou loďí naší firmy. Na realizaci jsme pracovali v součtu dní téměř měsíc a byly použity všechny vymoženosti a funkce, které závlahové systémy umožňují. Zakázku jsme dělali pro firmu Royal Diamond, která celou stavbu řídila. Museli jsme akci průběžně koordinovat s dalšími firmami a zahradníky, kteří pracovali na zakázce ve stejné době. Celá zavlažovací plocha měla přes 1000 metrů a byla rozdělena do 3 menších částí. Statek byl po celou dobu ještě ve výstavbě a jeho stavba byla započata na zelené louce.

Tenisový kurt Šluknov

Tenisový kurt Šluknov

Realizace závlahy na 1 tenisový kurt na zahradě vily v severních Čechách trvala 2 dny. Kurt nebyl při našem příjezdu ještě v provozu a nebyla položena horní vrstva antuky. Za pomoci těžké techniky jsme zasadili postřikovače a následně srovnali terén. Po našem odjezdu zbývalo ještě položit antuku a mohlo se začít hrát. Cena celé realizace nepřesáhla 40 tisíc korun.

Tenisové kurty Čistá

Tenisové kurty Čistá

Realizace automatického závlahového systému na dvou tenisových kurtech v klubu TJ Slavoj Čistá u Mladé Boleslavi. Celá realizace trvala 1 den a omezila zdejší hráče pouze ve dvou dnech v hraní.

Softballový areál Bohnice

Softballový areál Bohnice

Instalace závlahového systému na softbalovém hřišti. Stadion o velkých rozměrech s antukovým povrchem. Zvolili jsme méně postřikovačů s větším rozptylem. Výsledkem je ideální povrch bez prachu a úspora nákladů za vodu i energii.

Fotbalové hřiště Křižanov

Fotbalové hřiště Křižanov

Instalace závlahového systému na fotbalovém hřišti v Křižanově. Před pravidelným zavlažováním trávník ve špatném stavu. Po instalaci systému kvalitní hrací plocha s prvoligovými parametry. Použity sestavy postřikovačů v pravidelných intervalech. Automatický zavlažovací systém umožňuje bezobslužné zavlažování v nočních hodinách a výsledkem je kvalitní hrací plocha po celou sezonu.

Rodinný dům Těptín

Rodinný dům Těptín

Zakázka na zahradě se vzrostlým a krásným porostem. Na závlahy použity rozprašovací postřikovače. Složitá instalace čerpací stanice.

Fotbalové hřiště Štěrboholy

Fotbalové hřiště Štěrboholy

Instalace závlahového systému na fotbalovém hřišti. Postřikovače rovnoměrně rozmístěny s dalekým dostřikem. Hned po realizaci nebyl viditelný ani zásah do trávníku a po pár týdnech získal pažit opět krásnou barvu.

Rodinný dům Pětihosty

Rodinný dům Pětihosty

Instalace závlahového systému na novém ošetřovaném trávníku. Využity rozprašovací postřikovače – rotační hlavice MPR. Na záhony umístěna kapková závlaha. Systém napojen na stávající čerpadlo s frekvenčním měničem.

Golfové hřiště Na Vrších

Golfové hřiště Na Vrších

Složitá instalace závlahového systému na golfovém hřišti. Cílem bylo zajistit neustále kvalitní trávník. Výsledek je úspora nákladů a zelený porost bez práce. Použito méně postřikovačů s větším rozptylem.

Rodinný dům Oleško

Rodinný dům Oleško

Automatickou závlahu jsme insalovali na rozlehlé zahradě se vzrostlým trávníkem a další vegetací. Zvolili jsme realizaci pomocí rotačních hlavic MPR. Dále použita kapková závlaha a celý automatický závlahový systém je napojen na stávající domácí vodárnu.

Rodinný dům Řitka

Rodinný dům Řitka

Rozlehlá zahrada v rodinné vilce v Řitce. Nutnost závlahy dokládají fotografie špatné kvality trávníku. Zvolili jsme původní porost zachovat sloupnutím drnu a následně jsme trávník obnovili. Při instalaci Použity rotační postřikovače a rozprašovací postřikovače. Na udržované záhony s květinami použita kapková mikrozávlaha. Jako zdroj vody bylo použito stávající čerpadlo s frekvenčním měničem.

Rodinný dům Kosoř

Rodinný dům Kosoř

Realizace závlah byla prováděna na novou zahradu bez porostu. K instalaci závlahy byly použity rotační postřikovače a rozprašovací postřikovače, na záhony podle přání zákazníka umístěna kapková závlaha. Realizace závlah byla prováděna na novou zahradu bez porostu. K instalaci závlahy byly použity rotační postřikovače a rozprašovací postřikovače, na záhony podle přání zákazníka umístěna kapková závlaha.